Club Max Děčín / úvodní strana

Dobrý den vážení a milí hosté,
vítáme Vás na webových stránkách Club Max a dovolte nám, abychom Vám náš podnik představili. Club Max se nachází v přízemí bývalého kina Kotva na Tyršově ulici (i když adresa je uvedena v ulici Karla Čapka), vedle nás je Pizzerie U Tahira, která nabízí skvělou pizzu a je možné si jí nechat donést k nám. V blízkosti Clubu Max je autobusová zastávka a parkoviště (placené i zdarma). Tyršova ulice je jednou z hlavních ulic Děčína, navazuje na jedné straně na Tyršův most, který spojuje Děčín s jeho druhou částí Podmokly, na druhé straně pak na Tyršovu ulici navazuje Masarykovo náměstí.

Club Max otevíráme od pondělí do čtvrtka ve 16,00 hodin, v pátek a v sobotu sobotu v 17,00 hodin a zavíráme podle toho, jak se u nás líbí Vám, našim hostům. V neděli máme zavřeno.

Nabízíme Vám nápoje z pestrého nápojového lístku a především vynikající pivo Velkopopovický Kozel, díky kterému dostal Club Max také svůj další název - Kozlovna. V nabídce máme desítku (Kozel Světlý) a jedenáctku (Kozel 11°). A proč zrovna Kozel? Protože má více než stotřicetiletou tradici, je považován za jedno z nejlepších českých piv, získává ocenění u nás i ve světě a protože nám zkrátka chutná :-) Tak neváhejte a přijďte ho k nám také ochutnat. K dobré zábavě zde máme dva velkoplošné televizory, na kterých naši hosté s oblibou sledují především sportovní přenosy.

Těšíme se na Vás!

Provozovatel: Marek Menš

Otevírací doba

Pondělí16:00 - 00:00
Úterý16:00 - 00:00
Středa16:00 - 00:00
Čtvrtek16:00 - 00:00
Pátek17:00 - 02:00
Sobota17:00 - 02:00
Nedělezavřeno